
W ostatnią środę zagraliśmy dla Was w wyjątkowym nastroju na Bocheńskich Plantach.
Dziękujemy za tak liczną frekwencję, Waszą obecność i wszystkie wspólnie spędzone chwile. To był dla nas naprawdę piękny wieczór — pełen dobrej energii, wspaniałej atmosfery i muzyki, którą mogliśmy dzielić razem z Wami.
Cieszymy się, że byliście z nami. Do zobaczenia przy kolejnych okazjach!
Źródło zdjęć: https://bochniazbliska.pl/




